۵ نگرش فروشندگان میلیونر

با توجه به اولویت­ های فروشنده­  های ثروتمند می­ توانید بر رقبای خود تسلط یابید. اگر شما فروشنده خوبی هستید که برای دریافت پورسانت کار می­ کنید، احتمالاً می توانید در بازار دوام بیاورید. اما اگر یکی از بهترین­ ها هستید، مطمئنا ثروتمند می­ شوید.

ثروتمندترین فروشندگان در صنایع مختلف، چند عادت کلیدی و مشترک دارند. این ۵ کار عجیب و فوق العاده­ ای را که ثروتمندترین فروشنده­ ها انجام می­ دهند را یاد بگیرید، تا بتوانید بر رقبای خود مسلط شوید:

۱- برای آنها کیفیت مهمتر از کمیت است.

بسیاری فکر می­ کنند که فقط فروشندگان ثروتمند می­ دانند چطور فروش بیشتری داشته باشند، اما این تمام واقعیت نیست. بهترین فروشندگان در تمام صنایع تمرکز خود را بر روی کیفیت می­ گذارند – و نه کمیت. به عبارت دیگر، آنها روش ­های کوچک و متوسط بسیار زیادی ندارند. در عوض محصولاتشان را  به شرکت­ های عظیم می­ فروشند.

فرایند فروش و میزان کار فروش ­های عظیم و فروش­ های کوچک تقریبا یکسان است، اما پرداخت در فروش­ های عظیم بسیار بزرگتر است. اگر شما می­ خواهید یک فروشنده ثروتمند باشید، کمتر به تعداد فروش­ های خود فکر کنید و بیشتر به این فکر باشید که محصولات را به چه کسانی می­ فروشید.

فروض-حضوریییییی

۲- آنها فقط به بهترین­ ها می ­فروشند.

ویژگی­ مشترک دیگر تمام فروشنده­ های ثروتمند این است که آنها فقط بر مدیران ارشد و دیگر پست­ها و مقامات سطح بالا کار می­ کنند. آنها به خوبی می­ دانند که مقامات سطح پایین قدرت تصمیم گیری ندارند – یا بودجه کافی برای تأمین هزینه خریدها را ندارند –  به همین دلیل آنها وقت خودشان را با جلسات بی فایده هدر نمی­ دهند.

به این ترتیب، فروشندگان موفق به طور متوسط صدها دلار در هر ساعت می فروشند.فروشندگانی که بر روی مدیران سطح متوسطی که قدرت تصمیم گیری ندارند، وقت صرف می کنند، فقط پول از دست می­ دهند. برای پیشرفت در صنعت خود و رسیدن به بالاترین سطح ممکن نباید وقت خود را با کسانی که قدرت تصمیم گیری ندارند هدر دهید.

بطور معمول، فکر کردن در مورد هر یک از “۷ عادت کلیدی فروشندگان برای فروش بیشتر“، کلید افزایش فروش، درآمد و سودآوری کسب  کار شماست.

۳- بر کارهای غیر پول ساز تمرکز کمتری دارند.

شما هر روز دو نوع کار را انجام می­ دهید: کارهایی که پولساز هستند و کارهایی که پولساز نیستند. پر کردن سفارش­ ها، تکمیل کارهای اداری و کاغذ بازی­ ها، و اداره خدمات مشتریان شما را ثروتمندتر نمی ­کند. بررسی، تنظیم جلسات فروش، و رسیدگی به جلسات مشتریان کلیدی  شما را به پول می ­­رساند.

فروشندگان موفق بر روی کارهایی متمرکز می ­شوند که پول بیشتری برای آنها به ارمغان می­ آورد، آنها چیزهای غیرمهم را کنار می­ گذارند. اگر چه کنار گذاشتن آن کارها ممکن است برای شما هزینه­ هایی در پی داشته باشند، اما در بلند مدت با متمرکز کردن وقت و انرژی خود بر کارهایی که پول بیشتر در بر دارند، خواهید دید که پول بیشتری به دست می­ آورید.

۴- تفاوت بین نتایج و کارهایی که باید انجام شوند را درک می کنند.

امسال به کدام اهدافتان می ­رسید؟ امروز برای انجام چه کارهایی برنامه ریزی کرده ­اید؟ اینها کارهایی هستند که باید انجام شوند. حال نگاهی دقیق تر به لیست کارهایی که باید انجام گیرند، بیاندازید.

فروشندگان ثروتمند این موضوع را می­ دانند، و همیشه نتایج برای آنها مهمتر از کارهایی است که باید انجام گیرد. بجای اینکه بگذارند چیزهای کوچک آنها را از اهدافشان منحرف کنند، تلاش می کنند اولویت خود را بر مسائل مهم تر قرار دهند. این استراتژی را تمرین کنید تا به زودی خودتان فروش ­های بهتری داشته باشد.

۵- آنها هر فروش را به اهرمی برای فروش­ های بیشتر تبدیل می­ کنند.

فروشندگان ثروتمند وقتی که یک فروش بزرگ انجام می ­دهند خودشان را تشویق نمی ­کنند. در عوض آنها از هر فرصتی استفاده می­ کنند تا یک فروش را نقطه شروع فروشی دیگر قرار دهند. به عبارت دیگر، فروشندگان موفق به شدت به وجود روابط وابسته هستند تا از طریق روابط موجود خود به خریداری دیگر معرفی شوند.

حتماً بخوانید :  قبل ازهرمذاکره حرفه‌ای چه‌کاری باید انجام دهیم؟

بسیاری از خریداران به طور شخصی یا به طور حرفه ­ای به یکدیگر مرتبط هستند، مخصوصا در درون یک صنعت. وقتی فروشی را به انجام رساندید فرصت را از دست ندهید و از مشتری تقاضا کنید شما را به خریداری دیگری که محصولات و خدمات شما برای او نیز مفید است معرفی کند. این کلید ملاقات با خریداران ارزشمند و فروش­ های بزرگ است.

منبع : inc

امتیاز دهید
The following two tabs change content below.
Avatar

ریحانه خالقی زاده

کارشناس ارشد ریاضی کاربردی و الان هم دانشجوی ارشد زبان هستم. به زبان انگلیسی و مترجمی علاقه زیادی دارم و ترجمه برام لذت بخشه. مباحث مربوط به کسب و کار، بازاریابی و برندینگ برای من جذابه و امیدوارم که مقالاتم برای دیگران هم مفید باشه.
Avatar

جدیدترین مقالات :ریحانه خالقی زاده (نمایش همه )

لینک کوتاه این مقاله : https://modirno.ir/ydT2U
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *