۵ راه ساده برای جذب ثروت

۵ راه ساده برای جذب ثروت» همه ما دوست داریم پولدار و ثروتمند باشیم. همه ما تحسین کننده کسانی هستیم که قبلاً به ثروت دست یافته اند. اما آنها چگونه این کار را انجام داده اند؟ ثروتمندان کارهایی انجام می دهند که سایرین به آن توجهی ندارند. در واقع طرز فکر افراد درباره ی پول می تواند آنها را به ثروت نزدیک و یا از آن دور کند. پول درآوردن به ورزش کردن شباهت دارد، هرچه بیشتر تمرین کنیم قوی تر می شویم. در این مقاله به چند نکته مهم در این خصوص پرداخته ایم.

۱-برای پول هایتان برنامه ریزی کنید!

اگر برای پول هایتان برنامه ای نداشته باشید به سرعت آنها را از دست خواهید داد، به جای اینکه آنها را سرمایه گذاری کنید آنها را خرج می کنید. اگر شغل خوب و درآمد خوبی دارید پس یک گام جلو هستید اما اگر کارتان به روحیه تان آسیب می زند و از آن بدتر شما را در حیطه ی فقر نگه می دارد باید هرچه زودتر از آن خارج شوید.

rohn_keystobecomingwealthy

۲- اگر به کسی اطمینان ندارید با او تجارت نکنید!

با افراد و سازمان هایی که به آنها اعتماد ندارید، معامله نکنید. گاهی اوقات چیزی در درونمان می گوید که به بعضی افراد اعتماد نکنیم. در مواقعی نشانه های ملموس و واقعی وجود دارند اما در بسیاری از مواقع این نشانه ها وجود ندارند. ذهن نیمه هشیار شما، نشانه ها و سرنخ ها را سریع درک می کند. اگر این نشانه ها را نادیده بگیرید روزی متاسف خواهید شد! می توانید این قانون را در زمینه های دیگر نیز استفاده کنید مثلا: “اگر به رئیس ات اعتماد نداری برایش کار نکن”. ” اگر با مشاور مالی ات راحت نیستی، از مشاور دیگری استفاده کن”.

در مقاله “موفق‌ترین کارآفرینان جهان در چه سنی ثروتمند شدند؟” به معرفی کارآفرینان مشهور و سنی که ثروتمند شدند پرداخته ایم.

۳-برای ثروتمند شدن هرگز دیر نیست.

ممکن است در مقاطع مختلف زندگی فکر کنید که دیگر برای پولدار شدن دیر شده است. مثلاً ممکن است بگویید ” باید در دوران بیست سالگی به فکر پس انداز کردن می افتادم، اما حالا خیلی دیر شده است”. اما باید بدانید هر زمان که بخواهیم می توانیم هر تغییری را در زندگی ایجاد کنیم. پول در آوردن با سن و سال شما ارتباطی ندارد. کافیست که توجه خود را به پولدار شدن بدهید، آنچه را که می خواهید اتفاق می افتد.
بدون توجه به اینکه چه مدت در مسیر فقر، عدم موفقیت و یا هر چیز دیگری حرکت کرده اید، می توانید حرکت جدیدی انجام دهید. می توانید بدون توجه به اینکه قبلاً تا چه اندازه از مسیر منحرف شده اید، به مسیری که می خواهید بازگردید. چیزی به نام بیش از حد دیر شدن وجود ندارد.

maxresdefault

۴- هنر مذاکره کردن را بیاموزید.

اگر قصد معامله و تجارت دارید باید هنر مذاکره کردن را بیاموزید. برای این که به خواسته خود برسید باید به طرف مقابل خود این احساس را بدهید که آنها هم به اندازه شما منفعت می برند. هنر مذاکره در موقعیت های مختلف شما را در شرایط مطلوب نگه می دارد. اگر این هنر را بیاموزید، همه چیز ساده و روان به دست می آید و به خواسته ی خود می رسید. آنها هم به خواسته ی خود می رسند.

درباره ی مذاکره اصول زیر را رعایت کنید :
– همیشه بدانید چه می خواهید.
– همیشه از روش برنده-برنده پیروی کنید.
– آماده باشید که برای بدست آوردن بعضی از چیزها، چیزهای دیگری را از دست بدهید.
– دقیقاً از خواسته ی طرف مقابل اطلاع حاصل کنید.
– صبور و خونسرد باقی بمانید.
– کمتر از درآمدتان خرج کنید.

اشخاص زیادی وجود دارند که این قانون مهم را رعایت نمی کنند. باید در حد امکانات خود زندگی کنید. مخارج تان را کنترل کنید. کمی پس انداز داشته باشید و به کمک آن به درآمد خود بیافزائید. بزرگترین اشتباه این است که ندانید چه می کنید، در چه شرایط مالی ای قرار دارید و در آینده در چه وضعی قرار خواهید داشت. باید بدانید که در هر هفته و ساعت چه مبلغی درآمد دارید، چه مبلغی پول خرج می کنید و به چه میزان پس انداز می کنید.

۵- به مهارتی مجهز شوید که بارها و بارها به شما درآمد بدهد.

اگر بتوانید کاری کنید که هیچ شخص دیگری از عهده آن برنیاید و یا تنها تعداد معدودی از اشخاص از آن اطلاع داشته باشند می توانید درآمد خوبی بدست بیاورید. نیازی نیست این مهارت خیلی دشوار باشد فقط کافیست مهارتی باشد که دیگران آن را دوست بدارند و در ازای آن پول پرداخت کنند.

[book_source_shortcode]قوانین ثروت[/book_source_shortcode]

The following two tabs change content below.
Avatar

فروغ فکری

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی هستم. همواره به دنبال خواندن، آموختن و آموزش مفاهیم نو و کاربردی به دیگران بوده و به حوزه های مدیریت منابع انسانی، برندینگ و تبلیغات علاقه مندم. امیدوارم با ارائه دانش و تجربه ام بتوانم مخاطبان را به سوی موفقیت در کسب و کارشان سوق داده و نقش موثری در انتقال دانش روز مدیریتی به آنها ایفا نمایم.
لینک کوتاه این مقاله : https://modirno.ir/aim96
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *