4 گام تا افزایش بهره وری در محل کار

۴ گام تا افزایش بهره وری در محل کار

برای اینکه مدیریت زمان بهتری داشته باشید، سعی کنید میز و محل کارتان را مرتب نگه دارید. همیشه قبل از شروع روز کاری اگر وسایل تان سازماندهی شده باشند راحتتر کارهای روزمره تان انجام می شود و دچار سردرگمی نمی شوید. با مطالعه ۵ روش پیشنهادی زیر بهره وری تان دو برابر خواهد شد. اگر موارد دیگری هم به نظرتان رسید برای ما ارسال کنید.

۱-وسایل روی میزتان را سازماندهی کنید

تمام برگه ها و اسنادتان را در فایل های بخصوصی قرار دهید و آنها را نام گذاری کنید تا راحت تر پیدا شوند. حتی صفحه دسکتاپ کامپیوترتان را هم مرتب کنید و فایل های اضافی را حذف کنید.

4 گام تا افزایش بهره وری در محل کار

۲-فقط بر کاری که در حال انجامش هستید، تمرکز کنید

همیشه کارهایتان را اولویت بندی کنید و فقط روی یک برنامه تمرکز کنید و بعد از انجام آن به سراغ بقیه کارها بروید. بعضی افراد معتقدند که در محیط کاری بهم ریخته بازدهی بیشتری دارند اما تحقیقات ثابت کرده اند که وقتی میزکار مرتب باشد، افراد تمرکز بیشتری روی کارهایشان دارند، آنها را زودتر و با کیفیت بهتری انجام می دهند و بهره وری شان دو و یا حتی سه برابر خواهد شد.

۳-وسایل موردنیاز را چطور قرار می دهید؟

همه وسیله های مورد نیاز را طوری روی میز قرار دهید که به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. اگر کارهایتان را به خاطر نبود ابزار موردنیاز به تعویق بیاندازید و هربار دوباره از نو شروع به انجامش کنید، به ضررتان تمام خواهد شد.

۴- ایمیل هایتان را سازماندهی کنید

پیام هایی که نیاز ندارید را حذف کنید. به طور روزانه ایمل هایتان را چک کنید و ساعتی از روز را برای پاسخ دادن اختصاص دهید.

اگر شما به این نکات توجه کنید و وسایل اضافی و غیر ضروری را از محیط کاری تان دور کرده و هرچیز را در جای صحیح و مناسبش قرار دهید، تمرکز تان افزایش می یابد و راحت تر کارهایتان را انجام خواهید داد.

[site_source_shortcode url=”www.briantracy.com“]briantracy[/site_source_shortcode]
امتیاز دهید
The following two tabs change content below.
Avatar

فروغ فکری

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی هستم. همواره به دنبال خواندن، آموختن و آموزش مفاهیم نو و کاربردی به دیگران بوده و به حوزه های مدیریت منابع انسانی، برندینگ و تبلیغات علاقه مندم. امیدوارم با ارائه دانش و تجربه ام بتوانم مخاطبان را به سوی موفقیت در کسب و کارشان سوق داده و نقش موثری در انتقال دانش روز مدیریتی به آنها ایفا نمایم.
لینک کوتاه این مقاله : https://modirno.ir/1Xkvr
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *