به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، مدیران نواندیش پکیج آموزشی ویژه ای شامل دو فایل آموزشی زیر به شما همراهان گرامی ارائه می نماید:

۱- پاورپوینت آموزشی مهارت های مذاکره

مذاکره یک هنر است و استفاده درست و به موقع از این هنر، حتی برای حرفه ای ترین افراد در کسب و کار نیز ممکن است دشوار باشد!

داشتن مذاکرات حرفه ای و برد - برد باعث موفقیت شما در تعاملات شخصی و کاری تان شده و از این طریق می توانید حداکثر منافع مورد نیاز خود را کسب کنید.

تنها راه دستیابی به توافقات بهینه و موثر، افزایش دانش مذاکره و تبدیل این دانش به مهارت در مذاکرات روزمره تان است. به این منظور ما در فایل آموزشی "مهارت های مذاکره" به صورت گام گام به توضیح اصول مذاکره و نکات مهم در این حوزه پرداخته ایم.

فهرست موضوعاتی که در این فایل می آموزید :

۱- مذاکره چیست؟

۲- اصول اولیه مذاکره

۳- مذاکره چه مزایایی دارد؟

۴- انواع استراتژی های مذاکره

۵- فرآیند مذاکره چه مراحلی دارد؟

۶- مفاهیم یک مذاکره برد - برد

۷- معرفی سبک های مختلف مذاکره

۸- مهارت های مذاکره چه استراتژی هایی دارد؟

۹- مذاکرات سازمانی

۱۰- فهرست مسائل در مذاکره

۱۱- مشخصات یک مذاکره کننده خوب

۱۲- نکات مهم در یک مذاکره موثر

۲- ویدئوی آموزشی فواید انگیزه در سازمان

یکی از بزرگترین چالش های مدیران امروز ایجاد انگیزه در تیم ها برای دستیابی به اهداف سازمانی است چرا که انگیزه سبب شده بازده و کارآیی کارمندان افزایش یافته و تلاش و جدیت بیشتری در انجام وظایف خود داشته باشند.

هنر مدیریت ایجاد شرایط و محیطی در سازمان است که افراد در سایه آن بتوانند بهره وری بیشتری داشته و با انگیزه در راستای موفقیت خود و سازمان تلاش کنند.

در این ویدئوی آموزشی آقای علی معبودی، مدیر عامل مدیران نواندیش به بررسی انگیزش در سازمان ها پرداخته و نکات مهمی در این خصوص بیان نموده و منافعی که ایجاد انگیزه متعاقباً در کسب و کار شما ایجاد می کند را توضیح می دهند.

نکاتی که در این ویدئو می آموزید :

۱- افت انگیزه چه نشانه هایی دارد؟

۲- ویژگی های سازمان های با انگیزه

۳- برداشت های اشتباه درباره انگیزش

 

png

برای دریافت این پکیج رایگان، کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد نموده و از طریق لینک ارسالی به ایمیل، فایل ها را دانلود نمائید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .