به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر، مدیران نواندیش پکیج آموزشی ویژه ای شامل سه فایل آموزشی زیر به شما همراهان گرامی ارائه می نماید:

۱- پاورپوینت آموزشی مدیریت برند

محصولات شما در ذهن مصرف کنندگان چطور تعریف می شوند؟ چه دلیلی باعث می شود آنها کالا یا خدماتی خاص را انتخاب کنند؟ چطور بعضی از شرکت ها توانسته اند در ذهن مخاطبان ثبت و ماندگار شوند؟ برندسازی پاسخی به این سوالات شماست و برندسازی صحیح کمک می کند که محصول شما چیزی فراتر از ماهیت فیزیکی و ویژگی های آن باشد.

کلمه "برند" معنای مختلفی برای مصرف کنندگان و مدیران دارد و برای درک این موضوع و تبدیل شدن به برندی قدرتمند نیازمند درک نکات مهم در این خصوص هستیم. برای این منظور ما در فایل آموزشی "مدیریت برند" به صورت گام گام به توضیح نکات مهم  این حوزه پرداخته ایم.

فهرست موضوعاتی که در این فایل می آموزید :

۱-برند چیست ؟

۲-اهمیت برندها

۳-ویژگی های یک برند قدرتمند

۴-مدیریت برند چیست؟

۵-اهداف مدیریت برند چیست؟

۶-ارزش ویژه برند چیست؟

۷-فرآیند مدیریت استراتژیک برند

 

 

دانلود پاورپوینت آموزشی مدیریت برند

۲- ویدئوی آموزشی محیط کاری خلاق

خلاقیت، داشتن نگاهی نو به اطراف و حل مسائل به شیوه ای نو و جدید است که باعث ایجاد تمایز در کسب و کار می شود. خلاقیت مانند راندن دوچرخه یا کار با کامپیوتر یک مهارت است که می‌توان آن را با تمرین یاد گرفت و بهبود بخشید.

به علاوه، به نظر می‌رسد ارتباط مستقیمی بین کمیت ایده‌های جدید در کسب و کار و میزان موفقیت‌ وجود دارد. یک ایده یا بینش جدید می‌تواند برای تغییر مسیر کاری یا تحول کل شرکت کافی باشد. سودآوری، درآمد و مشتریان آینده شرکت‌ به میزان خلاقیت کارکنان بستگی دارند.

در این ویدئوی آموزشی آقای علی معبودی، مدیر عامل مدیران نواندیش به بررسی نقش محیط کاری خلاق در سازمان ها پرداخته و نکات مهمی در این خصوص بیان نموده اند و منافعی که داشتن خلاقیت و نوآوری در کسب و کار شما ایجاد می کند را توضیح می دهند.

نکاتی که در این ویدئو می آموزید :

۱- تعریف محیط خلاق

۲- ویژگی های سازمان های خلاق

۳- ایجاد یک محیط خلاق

۴- ۱۰ نکته برای تفکر خلاق

دانلود ویدئوی آموزشی محیط کاری خلاق

۳- پادکست آموزشی "فقدان انگیزه در سازمان" از آقای علی معبودی

آقای علی معبودی در این پادکست به توضیح درباره انگیزه در سازمان پرداخته و شرح می دهند که فقدان انگیزه کارکنان چه مشکلاتی را در سازمان ایجاد نموده و شما به عنوان مدیر چگونه باید این موضوع را درک و به حل آن بپردازید.

png

 

دانلود پادکست آموزشی فقدان انگیزه در سازمان