• ششمین همایش بین المللی مدیریت فروش و بازاریابی

  برگزار شده در ۳ آذر ۹۶

درباره همایش

همه می دانیم که سازمان ها بدون فروش و بازاریابی اثربخش بقا نداشته، رو به افول رفته و در نهایت ورشکستگی را تجربه خواهند کرد. ۷۰ درصد از سازمان های سودآور در آمریکا، سرانه آموزش فروش بیش از ۱۰۰ ساعت در سال را تجربه کرده و مدیران و کارکنان فروش این سازمان ها دوره های فشرده و متعدد فروش و بازاریابی را به صورت منظم می گذرانند که تاثیر مستقیمی بر افزایش فروش، تعداد مشتریان و سهم بازار دارند.

با توجه به ماموریت ما در “ارتقا سطح کسب و کارهای مدیران کشور”، برای ششمین بار متوالی  با همایشی بزرگ و متفاوت از قبل،  با حضور و سخنرانی استاد پیتر سیلوستر و استاد علی معبودی به مدت یک روز در مرکز همایش های مخابرات رشت میزبان ۵۰۰ نفر از مدیران و فعالین کسب و کار از اقصی نقاط ایران عزیزمان خواهیم بود.

این همایش بین المللی با نگاهی نو به مقوله بازاریابی و فروش از منظر علم روز دنیا و روش های کاربردی و بومی ویژه شرایط بازار ایران به شرکت کنندگان در پیاده سازی استراتژی های جدید در حوزه فروش و توسعه کسب و کار کمک می نماید.

همایش های برگزار شده توسط مدیران نواندیش در طول ۴ سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ نفر از مدیران را آموزش و توسعه داده و در این همایش نیز به عنوان مهم ترین رویداد بین المللی مدیریتی در شمال کشور میزبان شما هستیم. انتقال تجربه و دانش اساتید این همایش فرصت قابل ملاحظه ای را برای مدیران فراهم خواهد نمود تا بتوانند با استفاده از ابزارها، روش ها و تکنیک های یادگرفته شده به ارتقا و پیشرفت خود و سازمانشان بیش از پیش کمک کنند.

بررسی ها نشان داده اند: مدیرانی که از شرکت در سمینارها و دوره های آموزشی پرهیز می کنند، با احتمال کمتری مشکلات را در مراحل اولیه که هزینه کمتری دارد، شناسایی می کنند!

سخنرانان

پیتر سیلوستر

ﻣﺸﺎور حوزۀ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ

قائم مقام اسبق بزرگ ترین گروه موتورسیکلت سازی جهان “Harley Davidson”

مدیرکل اسبق فروش و بازاریابی کمپانی های خودروسازی “BMW” و “Rover”

مدیرکل موسسه جهانی “BNI” در انگلستان (بزرگترین موسسه شبکه سازی و ارجاع مشتریان)

مدیر و موسس شرکت Integrus Global (کمک به افراد در ایجاد کسب و کار به سبک هارلی)

استاد علی معبودی

مشاور، سخنران و محقق کسب و کار

موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان
۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان

مخاطبین همایش

همه افراد در مقاطع مختلف کسب و کار خود نیاز به آموزش و یادگیری نکات روز داشته و این موضوع یکی از عوامل  پیشرفت سازمان ها و مقابله با رقبا محسوب می شود.

این همایش به دنبال آموزش و انتقال تمام مهارت های کلیدی، چهارچوب های کاربردی و مفاهیم مهم در حوزه بازاریابی و فروش بوده و مدیران عامل، مدیران فروش، کارکنان سازمانی و کارآفرینان مخاطبین این همایش خواهند بود.

موضوعات محوری همایش

 • راهکارهای متمایزسازی به روش Harly Davidson

 • تکنیک‌های طلایی خلق مشتریان راضی

 • افزایش فروش به سبک BMW

 • راهکارهای متمایزسازی به روش Harly Davidson

 • تکنیک‌های طلایی خلق مشتریان راضی

 • افزایش فروش به سبک BMW

دستاوردهای همایش

 • دریافت گواهینامه Integrus Academy

 • همنشینی با مدیران ارشد و مدیران فروش و شبکه سازی با آنها

 • بهره گیری از تجربیات مدیرفروش شرکت های بزرگ دنیا

 • آشنایی با ابزارهای نوین بازاریابی و فروش

web hit counter