Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/modirnoi/public_html/wp-content/plugins/woothemes-sensei/includes/class-sensei.php on line 916

Warning: Declaration of WC_Subscription::get_status() should be compatible with WC_Abstract_Order::get_status($context = 'view') in /home/modirnoi/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-subscriptions-master/includes/class-wc-subscription.php on line 15

Warning: Declaration of WCS_Meta_Box_Subscription_Data::save($post_id, $post) should be compatible with WC_Meta_Box_Order_Data::save($order_id) in /home/modirnoi/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-subscriptions-master/includes/admin/meta-boxes/class-wcs-meta-box-subscription-data.php on line 20
درباره ما - مدیران نواندیش Front Page

درباره مدیران نواندیش

صفحه اصلی/درباره ما

ما در مجموعه مدیران نواندیش فعالیت حرفه ای خودمان را در زمینه مشاوره تخصصی کسب و کار با عنوان اولین مرکز تحصصی مشاوره کسب و کار در سال ۱۳۹۳ در استان گیلان و شهر رشت آغاز نمودیم. همچنین با برگزاری همایش های مدیریتی به همراه اساتید ایرانی و خارجی، با حضور مدیرانی از اقصی نقاط ایران همچون تهران، گیلان، اصفهان، شیراز، مشهد، اردبیل ،قزوین، کردستان، اهواز و کیش توانستیم عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی را در شمال ایران کسب کنیم و گامی بزرگ در آموزش مدیران ایرانی برداریم.

تیم مشاوره مدیران نواندیش و در راس آن استاد علی معبودی،به صورت حضوری در دفاتر استان گیلان و تهران و به صورت غیر حضوری در تمام سایر شهر های ایران در حال خدمت رسانی به مدیران عزیز می باشند. همچنین به صورت مشاوره های پروژه ای در استان های تهران، گیلان، اصفهان و کرمان در کنار مجموعه های تحت مشاوره هستند.
ما در تیم مدیران نو اندیش در تمام بخش ها بر این باوریم که میتوانیم موجب بهبود سطح زندگی شما از طریق ارتقا کسب و کار شما شویم.

لذا در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در زمینه کسب و کار قبل از شروع کار ، در حین فعالیت و یا برای تصمیم گیری در حوزه های محتلف می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.
در صورتی که پاسخ سوالایتان را بدانیم، به کمک دانش و تجربه خود بهترین راه حل ها را به شما ارائه خواهیم کرد و در صورتی که در حیطه فعالیت ما نباشد، تا جایی که بتوانیم شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 مدیر عامل مجموعه مدیران نواندیش 

علی معبودی

بخش مشاوره

کارشناسان ما به دو طریق به شما مشاوره  ارائه خواهند کرد.
پروژه ای و ساعتی (حضوری و آنلاین )

که می توانید جهت دریافت جزئیات بیشتر به
صفحه مشاوره مراجعه و یا با دفتر رشت ما
تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

بخش آموزش

در بخش آموزش به سه طریق به مدیران
کمک خواهیم کرد.
همایش، دوره های مدیریتی و آموزش های درون سازمانی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر
به صفحه آموزش مراجعه نمایید.

پخش ویدیو

برخی از مشتریان ما

web hit counter