خدمات مشاوره کسب و کار

.
ماموریت ما ؛ بهبود سطح زندگی از طریق ارتقا کسب و کار شماست.
.
.

مشاوره مدیریت

هر سازمان و فرهنگ آن به شدت یکتاست و مسایل آنها نیز باهم تفاوت بسیاری دارد. این تفاوت شامل محیط، محصولات و خدمات، رهبری، سن و اندازه سازمان می باشد. به همین علت راه حل های یکسانی برای همه سازمان ها وجود ندارد که جوابگوی تمام مسائل باشد و هیچ نسخه واحدی برای مدیریت، رهبری و تغییر سازمان های متفاوت وجود ندارد.

.
هر سازمان نیاز به راهکارها، روش ها و برنامه های منحصر به فرد خود  دارد.
.

.
چرا سازمان ها از مشاور کسب و کار کمک می گیرند؟

.
عموما سازمان ها زمانی به مشاوره مراجعه می کنند که تلاش قبلی آنها در زمینه توسعه موفقیت آمیز نبوده ، مثلا سازمان برنامه راهبردی تدوین کرده اما به هر دلیلی موفق به اجرای آن نشده است و یا اعضای سازمان درباره نحوه پاسخگویی به نیاز های خاص اتفاق نظر ندارند.

بنابراین از مشاور مدیریت بهره می گیرند تا تخصص لازم برای حل مسئله فراهم شده و دستیابی به اجماع آسان تر شود. علاوه بر این برای حل مسائل خاص مانند تدوین چشم انداز و یا اصلاح ساختار های سازمانی نیاز به فردی ست که نسبت به مسائل گذشته و آینده سازمان سوگیری خاصی نداشته باشد.
.
.

مشاور کسب و کار کیست؟


مشاور کسی است که می کوشد در سازمان، فرآیند ها و یا افراد تغییرات ایجاد کند که این تغییر با هدف بهبود عملکرد و افزایش اثر بخشی همراه است. او به افراد و سازمان ها کمک می کند که اهداف خود را معین کرده و آن ها را محقق سازند در همین راستا افراد طی این فرآیند دانش و مهارت جدید کسب می کنند.
مشاور  توانایی تشخیص مسایل و به کار گیری ابزار مناسب برای حل آن ها را دارد و  از طیف گسترده ای از رویکردها، ابزارها و فن ها برای اثرگذاری بر سیستم و فرآیند های آن استفاده می کند.

در کدام زمینه می‌توانیم به شما مشاوره دهیم؟

مشاوره تبلیغات

مشاوره برندینگ

مشاوره مدیریت

مشاوره منابع انسانی

مشاوره بازاریابی

مشاوره فروش

چگونه خدمات مشاوره را ارائه می‌کنیم؟

مشاوره حضوری

این نوع مشاوره در دو سطح کوتاه مدت و بلند مدت در اختیار کسب و کارها قرار می گیرد.

مشاوره کوتاه‌مدت بسته به نوع مشکلات سازمان در بازه زمانی ۶ ماه تا ۱ ساله  به بررسی و اصلاح روندها می‌پردازد. این نوع مشاوره جهت بهبود روند فعالیت‌های درونی و بیرونی شرکت انجام شده و جهت رفع مشکلات و توسعه  سازمان برنامه‌ای مدون ارائه خواهد کرد.

در مشاوره بلندمدت مشاور در دوره زمانی ۱ تا ۳ ساله و با برنامه زمانی دو نوبت در هفته در دفتر کار شرکت متقاضی حاضر شده و از نزدیک تمامی فعالیت‌های شرکت مشاوره گیرنده را در کلیه سطوح مورد ارزیابی و ممیزی قرار می‌دهد و با توجه به پتانسیل و توانایی‌های بالفعل و بالقوه شرکت، اقدام به تدوین استراتژی‌های رشد و استراتژی‌های رقابتی می‌نماید.

مشاوره ساعتی

این نوع مشاوره به کسب و کارهایی که سوالاتی در خصوص اصلاح روندهای سازمانی داشته و با مسائلی محدودتر مواجه‌اند، ارائه می‌گردد.

مشاوره تلفنی

این نوع مشاوره در اختیار افراد و بنگاه‌هایی که سوالاتی با دامنه کمتر در خصوص مدیریت کسب و کار و راهبری سازمان دارند و در صورت عدم دسترسی کارفرما به کارشناسان مجموعه در اختیار آنها قرار گرفته خواهد شد.

مشاوره از طریق تلگرام

با توجه به با توجه به پیشرفت تکنولوژی ارتباطات، اخیراً علاوه بر برگزاری جلسات مشاوره حضوری و تلفنی، جلسات مشاوره از طریق تلگرام نیز به مدیران و صاحبین مشاغل ارائه می‌شود.

مشاوره از طریق اسکایپ

امکان مشاوره تصویری از طریق اسکایپ برای آن دسته از دوستانی فراهم شده است که امکان مراجعه حضوری به دفتر ما برایشان امکان پذیر نیست و از این طریق می‌توانند مشاوره‌های بلند مدت یا کوتاه‌مدت دریافت نمایند.

مجموعه مدیران نواندیش در راستای ماموریت سازمانی خود، با استفاده از سابقه ۱۰ ساله مشاوران در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و همچنین تعامل و همکاری با بنگاه های اقتصادی مختلف در حوزه مشاوره کسب و کار، با ارائه توصیه ها، روش ها و استراتژی های علمی و عملی به مدیران سازمان ها یاری می رساند تا مسائل مدیریتی خود را به بهترین شکل ممکن رفع نموده و از فرصت های پیش رو جهت بهینه سازی کسب و کار خود بیشترین استفاده را نمایند.

جهت ارتباط با مشاوران ما می توانید با شماره ۳۴ ۹ ۳۴-۰۱۳ تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره, خدمات مشاوره, مشاوره مدیریت, مشاوره بازاریابی, مشاوره فروش, مشاوره تبلیغات, مشاوره برندینگ, مشاوره منابع انسانی, مدیریت, فروش, بازاریابی, برندینگ, منابع انسانی, مشاوره کسب و کار رشت, مشاوره کسب و کار گیلان

درخواست مشاوره

فرم درخواست مشاوره

  • لطفاً در ورود آدرس ایمیل دقت کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .