نه روش برای تبلیغ رایگان کسب و کار ۱

    ویژه

نه روش برای تبلیغ رایگان کسب و کار 1 » تبلیغات می تواند بسیار گران قیمت باشد و در آغاز کسب و کارتان این هزینه های هنگفت تبلیغات می تواند خارج از بودجه و سرمایه ی در دسترس شما باشد. اما با کمی تفکر متوجه می شوید راه هایی وجود دارند که شما می توانید به صورت رایگان در منطقه خود تبلیغ کنید. نیازی نیست یک صفحه تبلیغاتی تمام رنگی در یک روزنامه ی محلی داشته باشید تا بتوانید مشتریان بالقوه را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. با چند شیوه بازاریابی زیرکانه می توانید به خوبی خود را به دیگران نشان دهید و افراد را با کسب و کار خود آشنا کنید بدون این که پولی پرداخت کرده باشید.

در این مقاله 10 ایده ساده برای ترویج مجانی خدمات یا کسب و کار کوچک خود در منطقه ای که کسب و کار شما در آنجا مستقر است ارائه شده است

1- مطمئن شوید که وب سایت شما جزئیات کسب و کارتان را شامل شود

چه هدف شما جذب مشتریان محلی باشد و چه تبلیغات در سطح کشور، وب سایت شما باید به طور کامل و به وضوح کسب و کارتان را شرح دهد، باید پیدا کردن آن آسان بوده و جذاب نیز باشد.

در هنگام ساخت و یا بازسازی وب سایت خود موارد زیر را در نظر بگیرید :

جهت مشاهده ادامه متن، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

۳ دیدگاه

 1. حمید آزادی-پاسخ
  ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام. خیلی ممنون بابت مطلب ارزشمندتون.
  من به عنوان یک کارآفرین واقعا به اینجور مطالب نیاز دارم. اما به دلیل مشغله ها و جلسات کاری خودم رو در تکنولوژی و رویکرد فنی کار محصور کرده و از این امکانات غافل شده بودم. لطفا توضیحات دقیقتری نسبت به تبلیغات رایگان و همه گیر ارائه بدید.ممنون

  • مدیرنو-پاسخ
   ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام آقای آزادی. هدف ما از کلیه های فعالیت های آموزشی مان ارائه راه حل های کاربردی و موثر برای مدیرانی مانند شماست. پیشنهاد می کنیم قسمت دوم این مقاله را هم مطالعه بفرمایید.

 2. mahjoor-پاسخ
  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷

  خوب بود

دیدگاه خود را بنویسید