فواید استفاده از ویدئو مارکتینگ

    ویژه

فواید استفاده از ویدئو مارکتینگ» امروزه محتوای ویدئویی یکی از ابزارهای مهم در بازاریابی محتوا محسوب می شود. طبق تحقیقات انجام شده محتوای ویدئویی 69 درصد از کل ترافیک اینترنتی را در سال آینده به خود اختصاص خواهد داد. اگر تا به حال از ویدئو در بازاریابی خود استفاده نکرده اید، اکنون زمان مناسبی است تا در این باره تجدید نظر کنید. اگر کسب و کار کوچکی را اداره می کنید یا به تازگی استارتاپی را راه اندازی نموده اید و قصد دارید از محتوای ویدئویی استفاده کنید، حتما 4 فایده ی ذکر شده در  مقاله حاضر را به دقت مطالعه کنید.

فایده اول:

ویدئو نقش بسیار مهمی در کمپین های بازاریابی محتوای شرکت ها ایفا می کند. امروزه کاربران اینترنتی به دنبال محتواهایی پویاتر هستند و آمارها نشان داده که کاربران جوان تر تمایلی به خواندن متن های طولانی ندارند!

بهتر است ویدئوهای تولیدی تان نه خیلی رسمی و نه خیلی تبلیغاتی باشند. تبلیغات همه جا یافت می شود و به جای ساخت یک آگهی تبلیغاتی سعی کنید در ویدئوتان قابل اعتماد باشید، ایجاد ارزش کنید و حتی گاهاً طنز و شوخی را چاشنی کار خود کنید. به محتوای ویدئویی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نگاه نکنید، بلکه آن را به عنوان یک فرصت طلایی جهت برندینگ خود و مجموعه تان در نظر بگیرید.
فراموش نکنید که با کمک بازاریابی ویدئویی می توانید ارتباط شخصی تری با مخاطبان تان برقرارکنید و تاثیر گذار باشید.

فایده دوم :

ویدئو بخشی انکار ناپذیر از استراتژی تولید محتوای شماست. بارها و بارها دیده ایم که فیلم ها و ویدئوها ترافیک زیادی را به وب سایت ها جذب نموده اند. ویدئو نیازی است که مخاطبان شما می خواهند و شما باید پاسخگوی این نیاز باشید.

حتماً بخوانید :  15 گام تا فروش محصول جدید

تولید محتوای ویدئویی بدون داشتن یک استراتژی مشخص، نتیجه قابل قبولی به دست نمی دهد و اگر برای تولید آن برنامه ریزی و هدف گذاری ندارید بهتراست فکر تولید آن را فراموش کنید!

برای برنامه ریزی تولید ویدئو در ابتدا باید جامعه هدفتان را مشخص کنید و سپس خط مشی هایتان برای رساندن پیام مورد نظر، تدوین شوند.

مانند دیگر روش های تولید محتوا سعی کنید:

1- با یک بخش کوچک و نمونه شروع کنید.
2- آمارها را به دقت تحلیل و بررسی کنید.
3- اصلاحات را انجام دهید.
4-دوباره و دوباره تلاش کنید.

جهت مشاهده ادامه متن، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه خود را بنویسید