سوالات مهم درباره تبلیغات آنلاین

    ویژه

سوالات مهم درباره تبلیغات آنلاین» امروزه تبلیغات آنلاین یه یکی از ضروریات کسب‌وکارها برای جذب مشتریان بیشتر و افزایش میزان فروش تبدیل شده است. کمپین های تبلیغاتی که متمرکز بر رادیو و تلویزیون و تبلیغات چاپی بوده اند، کمرنگ تر شده و جای خود را به فضای مجازی و اینترنت داده اند. اگر شما هم در فکر تبلیغات آنلاین برای کسب‌وکار خود هستید، حتماً سوالات زیر را با دقت پاسخ دهید.

1-مشتریان هدفتان چه کسانی هستند؟

به چه کسانی کالاها یا خدماتتان را می فروشید؟ آیا محصولاتتان به گروه سنی یا جنسیت خاصی مربوط می شود؟ در یک مکان به خصوص کالایتان را ارائه می کنید یا قابلیت فروش در همه مناطق جغرافیایی را دارید؟ حتماً در برنامه بازاریابی و تبلیغاتی تان این فاکتورها را مدنظر قرار دهید چون بدون بررسی این پارامترها درک درستی از مصرف کنندگان علاقه مند به محصولاتتان نداشته و سرمایه و تلاشتان هدر خواهد شد.

2-مشتریان هدفتان در چه فعالیت های آنلاینی شرکت دارند؟

بعد از شناخت مشتریان هدفتان برای تبلیغات آنلاین، باید بدانید که این گروه زمانی که آنلاین اند وقتشان را در کدام شبکه های اجتماعی صرف می کنند و به کدام نوع وب سایت ها توجه بیشتری دارند. به دقت آنها را زیر نظر بگیرید که به دنبال چه محصولاتی هستند و چقدر از رقبایتان خرید می کنند. بعد از این مرحله می توانید تبلیغاتتان را به طور هدفمند در جاهایی متمرکز کنید که مشتریان علاقه بیشتری به آن دارند.

3- کدام یک از رسانه های اجتماعی برای شما مناسب ترند؟

همان طور که در همه مقالات مان به آن اشاره کرده ایم، این روزها

جهت مشاهده ادامه متن، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه خود را بنویسید